KONTAKT


 

Městská sportovní zařízení Benešov s.r.o. 
Hráského 1913, 256 01 Benešov

Tomáš Holub
Ředitel MSZ Benešov

bnhlh@mszbenesov.cz

Facebook
@bnhlhcup

Instagram
@bnhlhcup


KONTAKTY NA VEDOUCÍ TÝMŮ


1.LIGA

HC Benešov 70ers - Ondřej Lukáč 602669907 oluolu23@gmail.com

HC Farma V. Popovice - Zdeněk Forejt 606924910 forejtz@seznam.cz

HC Miličín - Pavel Pečenka 731169710 pavel.pecenka@centrum.cz

HC MOOS Osečany - Michal Vošmik 602396061 michalvosmik@seznam.cz

HC Olbramovice "A" - Luboš Hovorka 777688005 lhovorka.71@gmail.com

HC Olbramovice "B" - Karel Jirec 604334422 jirec.k@seznam.cz

HC Průhonice - Petr Kopřiva 725438646 kopriva.p@email.cz

HC Pyšely - Daniel Vaculík 602667243 sportbezhranic@seznam.cz

HC Sokol Pyšely - David Poustka 773936660 david.poustka@seznam.cz

Sokol Senohraby - Tomáš Tlamicha 602149323 tomas.tlamicha@partnerauto.cz


2. LIGA

AGRO Přestavlky - Jiří Řehák / Petr Pantoflíček 724786794 Peterpantoflicek@seznam.cz

HC Bystřice - Jan Prášil 774979127 jprasil1109@gmail.com

FireDeamons - Milan Valenta 777755544 midloch@centrum.cz

HC AGAVE - Josef Cacák 602346573 josef.cacak@hawle.cz

HC Čerti Votice - Miloš Holcner 777710708 holcner@seznam.cz

HC jELITA Struhařov - Miroslav Petrů 774641989 mirek.petru@hypercube.cz

HC Kabaret - Zdeněk Gonda 774101868 zdenek.gonda@seznam.cz

HC Semtamťuk - Jiří Půlpán 608323629 jiri.pulpan77@gmail.com

SOKOL Bukovany - Vladislav Pazdera 604849745 vladislav.pazdera@seznam.cz

W+D Benešov - Luboš Zákostelský 604875827 kosta.lubos@seznam.cz
AHC Rebels - 606 935 566 



Všechna práva vyhrazena | Czech Hockey Masters s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!